Aktualności Pracodawca jutra VI edycja konkursu.

Pracodawca jutra VI edycja konkursu.

Pracodawca jutra VI edycja konkursu.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz szósty organizuje konkurs na najlepsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr. Jest to dobra okazja do podzielenia się działaniami jakie realizuje przedsiębiorstwo, aby kształcić swoich obecnych i przyszłych pracowników.

Aplikować do konkursu można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”. Termin składania aplikacji to 31 stycznia 2022 r. Program skierowany jest do mikro, małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, w których po 1 stycznia 2019 roku realizowano inicjatywy edukacyjne.

Laureaci, wybrani przez Kapitułę Konkursu, otrzymają możliwość bezterminowego posługiwania się tytułem „Pracodawca Jutra Roku 2021” oraz korzystania z logotypu i materiałów reklamowych przez 12 miesięcy od daty przyznania nagrody. Każdy z wyłonionych zwycięzców będzie miał możliwość promowania zwycięskiej inicjatywy w ramach działań komunikacyjnych i promocyjnych zaplanowanych przez Organizatora.

Sektorowe Rady ds. Kompetencji przekażą dodatkowe nagrody najlepszym inicjatywom branżowym.

Więcej informacji o konkursie „Pracodawca Jutra” można znaleźć na stronie: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/pracodawca-jutra . Zachęcamy Państwa do promocji konkursu wśród lokalnych przedsiębiorców.

ARP S.A.